• Úvod
  • Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře BEDEX vyrábíme na strojírenských zařízeních Trumpf, která zaručují vysokou kvalitu zpracování. Konstruujeme je z materiálů od prověřených a osvědčených výrobců, kteří jsou zárukou prvotřídní kvality těchto materiálů.

Do konstrukce bezpečnostních dveří jsou použity pouze řádně certifikované komponenty a materiály tak, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání. Velkou předností bezpečnostních dveří BEDEX je prvotřídní zpracování oblasti zámku. V oblasti zámku jsou u nás využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných prověřených výrobců. Máme tedy záruku, že jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Rozdíly mezi jednotlivými zámky v bezpečnostních dveřích BEDEX a zámky, které používají jiní výrobci bezpečnostních dveří Vám rádi vysvětlí odborníci přímo ve výrobě, nebo u prodejce. Bezpečnostní dveře si může objednat regionální zájemce i na základě předem domluvené konzultace s vedoucím výroby, nebo vedoucím střediska přímo ve vzorkové místnosti sídla MRB Sazovice spol. s r.o. Telefonní kontakty na kompetentní osoby pro domluvu návštěvy vzorkovny nalezneze v záložce Kontakt - výroba. Klient ze vzdálenějších regionů může oslovit některé z našich partnerů, jejichž seznam najdete zde.

Vlastní výroba bezpečnostních dveří je rychlá. Od podpisu kontraktu jsou standardní výrobky dodávány do 14 dnů, složitější atypické výrobky maximálně do 4 týdnů. V červnu roku 2004 byla naše společnost úspěšně certifikována firmou ITC Zlín, a.s. dle ČSN EN ISO 9001:2001. Vybudováním a neustálým zlepšováním systému jakosti očekáváme vyšší spokojenost našich zákazníků a tím i zajištění dostatku práce pro naši firmu.

  • Servis dveří

  • Vybíráme bezpečnostní dveře

  • Odolnost dveří

  • Kde zakoupíte dveře Bedex