Servis


Bezpečnostní dveře jsou pro mnohé jako částečně nedobytná tvrz. Pokud se však i přesto obáváte možnosti mechanické chyby, která by byla způsobena jakýmkoliv faktorem, můžete se spolehnout na náš kvalitní servis. Samotný servis dveří je zajištěn specialisty, kteří zjistí závadu a následně ji opraví takovým způsobem, aby byla zajištěna opětovná funkčnost a plná využitelnost.

U dveří samotných se můžete spolehnout na záruku vztahující se na samotný výrobek i uzamykací mechanismus. Často se stává, že dojde k nenadálým událostem, jako jsou např. ztráta klíčů či poškození kování od nezvaných hostů. V běžné situaci by se jednalo o problém, ovšem u našich dveří se jedná o záležitost, kterou vám rychle a jednoduše pomůžeme vyřešit my nebo naši smluvní partneři výměnou samotné vložky či kování dveří.

Kontaktujte v těchto případech nás, nejbližší zámečnický nonstop servis nebo firmu, která u Vás instalaci prováděla. Pokud se Vám z nějakého důvodu toto nezdaří, kontakt na jiné firmy, pracující se značkou Bedex naleznete na stránce s kontakty na prodejce.

Jedním z příkladů zajímavého servisu, spíše dobré služby, kterou málokterý výrobce má, je například možnost úpravy výšky dveří. Často se v praxi stává, že se opravují podlahy a poté jsou problémy s instalací křídla, které je vysoké. I proto jsme blízko s pomocí při řešení mnoha prekérních situací. S důvěrou se můžete na nás nebo na smluvní partnery kdykoliv obrátit.

_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg_6R.jpg_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg_6R.jpg