Bezpečnostní dveře bez požární odolnosti

Typy BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE BEZ POŽÁRNÍ ODOLNOSTI

Vyberte si s námi dveře, které vám i vašemu objektu poskytnou nejen bezpečí, ale i jedinečný design, ve kterém se snoubí inovace a kvalita materiálů.

Naše ceny bezpečnostních dveří bez požární odolnosti začínají od 22 095 Kč bez DPH. V ceně je zahrnuto produkt Standard 2R s bezpečnostním kováním Oval Star, bezpečnostní vložkou FAB3, panoramatickým kukátkem a montáží do stávající ocelové zazděné nebo zabetonované zárubně.

Z našich zkušeností, a nejen našich, ale i našich smluvních partnerů, musíme konstatovat, že vždy je potřeba sestavit kalkulaci individuálně dle poptávky zákazníka. Cena dveří se skutečně odvíjí od zvolené bezpečnostní třídy, typu instalace (nové nebo stávající) , dle individuálních doplňků a provedení a s ohledem na region montáže. Kalkulace a návštěva našeho obchodníka je vždy zdarma. Nebojte se nás kontaktovat.

BEDEX STANDARD 2 a BEDEX STANDARD 2R

Schéma BEDEX STANDARD 2 a BEDEX STANDARD 2R.
Náhled  barevných variant z boku  protipožárních dveří BEDEX.

Tento typ dveří je vhodný nejen do stávajících, ale i zcela nových zárubní. Bezpečnostní třída 2 poskytuje standard v zabezpečení prostor. Dodávány jsou standardně se zámky Mul-t-lock Lock case 235. Variabilně je možné osadit rozvorovými zámky Rostex. Standard 2 bez požární odolnosti je typickým představitelem interiérových bezpečnostních dveří do bytu, domů, kanceláří, kde není vyžadována požární odolnost.

Jejich konstrukce je ocelová - kombinovaná. Tyto dveře vám nabídnou přesně takový reprezentativní design, který od nich očekáváte.

Dveře provádíme v těchto povrchových úpravách.

 Stáhnout průřez dveřmi BEDEX Standard 2

Specifikace

Bezpečnostní třídaRC2
Stupeň utajení2
Požární odolnost-
Vzduchová neprůzvučnostRw 36 dB
Výbava Zámek Mul-t-lock Lock case 235 se 4 aktivními čepy nebo zámek ROSTEX(R) se 2 aktivními čepy a 2 pevnými čepy, vnitřní antikorozní nátěr, minerální vata Orsil a obvodové těsnění v drážce.
Možnost povrchové úpravyFólie, Dřevěná opláštění, Nástřiky

BEDEX STANDARD 3 a BEDEX STANDARD 3R

Schéma BEDEX STANDARD 3 a BEDEX STANDARD 3R.
Detail protipožárních dveří BEDEX.

Tento typ dveří je vhodný nejen do stávajících, ale i zcela nových zárubní. Bezpečnostní třída 3 poskytuje vyšší standard v zabezpečení prostor. Dodávány jsou standardně se zámky Mul-t-lock Lock case 235. Variabilně je možné osadit rozvorovými zámky Rostex. Standard 3 bez požární odolnosti je typickým představitelem interiérových bezpečnostních dveří do bytu, domů, kanceláří, kde není vyžadována požární odolnost.

Jejich konstrukce je ocelová. Tyto dveře vám nabídnou přesně takový reprezentativní design, který od nich očekáváte.

Dveře provádíme v těchto povrchových úpravách.

 Stáhnout průřez dveřmi BEDEX Standard 3

Specifikace

Bezpečnostní třídaRC3
Stupeň utajení3
Požární odolnost-
Vzduchová neprůzvučnostRw 36 dB
Výbava Zámek Mul-t-lock Lock case 235 se 7 aktivními čepy nebo zámek ROSTEX(R) se 4 aktivními čepy a 3 pevnými čepy, vnitřní antikorozní nátěr, minerální vata Orsil a obvodové těsnění v drážce.
Možnost povrchové úpravyFólie, Dřevěná opláštění, Nástřiky