Rádi vám poradíme

Ačkoliv jsou dveře pouze jednou z položek při stavbě nebo rekonstrukci nemovitosti, patří k těm nejdůležitějším. Rozhodují o tom, zda budete v bezpečí před zloději nebo ohněm, zda budete v klidu nebo v teple.

Jsme si vědomi toho, že rozhodnout se pro ty správné dveře může být oříšek. A proto jsme připraveni našim zákazníkům poskytnout bezplatné odborné poradenství, aby mohl být váš domov či jiný objekt bezpečnějším místem.

Rádi zajistíme bezplatnou návštěvu našich techniků, protože sami víme, že čas je drahý. Na základě poptávky vypracujeme cenovou nabídku s návrhem termínu dodání, povrchových úprav a pracovních podmínek.

Všechny naše produkty rozvážíme po celé České republice i Slovensku. V rámci Zlínského kraje také našim zákazníkům poskytujeme odborné montáže našimi vyškolenými techniky.

Prodejci nabízející produkty pod značkou BEDEX musí projít odborným školením. Obchodním zástupcům také poskytujeme odborné rady a pomoc během celé doby naší spolupráce. Koncový zákazník pak díky tomu vždy dostane tu nejlepší možnou kvalitu produktů i služeb.

Jsme připraveni splnit vaše přání.

Poptávka

Napište nám